• Lampa sufitowa Plafon CLEO 600 60 cm 200W Czarny

379.00
opak Add to wishlist
Shipping within 1-3 dni
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Weight Of The 6 kg
EAN 5907623621986

Uniwersalna lampa CLEO wykonana z materiałów o bardzo dobrej jakości. Wykończona z dbałością o szczegóły. Idealna dla osób które cenią dobrze oświetlone miejsca. Lampę można umieścić zarówno na suficie jak i na ścianie. Wyposażona w pięć oprawek, pozawala na zamontowanie pięciu żarówek 40W E27, dzięki czemu doskonale nadaje się do oświetlania pomieszczeń. Standardowy gwint E27 powoduje, że można stosować szerokie spektrum żarówek: od standardowych po żarówki LED. Estetyczny klosz z mlecznego szkła skutecznie rozprasza emitowane światło, dzięki czemu nie ma mowy o jakimkolwiek oślepianiu obserwatora. Nowatorski system mocowania - tzw. TWIST, powoduje, że żadne śrubki nie szpecą powierzchni lampy.

Na pozostałych aukcjach znajdą Państwo lampę w różnych kolorach oraz wariantach mocy i wymiarach.

Produkt jest oznaczony znakiem CE, co oznacza, że produkt nie zagraża zdrowiu człowieka i nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego zarówno podczas użytkowania jak i w czasie produkcji.

NOWOŚĆ- Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, opracowaliśmy nową, udoskonaloną konstrukcję, która niweluje niepożądany efekt wydostającego się światła i powstającej na suficie poświaty!

Moc 200W
Źródło światła Żarówka E27
Ilość punktów światła 5
Materiał Stal, Szkło
Średnica 60 cm
Wysokość 7,5 cm
Kształt Okrągły
Kolor czarny
Styl nowoczesny
Klasa szczelności IP20
Zasilanie 230 V
Motion sensor Yes
The Signature Of The
Email
Ask a question
banner_1215x200A-1-(1).png